Wczytuję dane...
Model: VIG KP5
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

image

Koncentrat do Zwalczania Pająków 5ml Vigonez

Preparat przeznaczony jest do zwalczania pająków w pomieszczeniach zamkniętych na zewnątrz i w pomieszczeniach gospodarczych o kubaturze 25 m2. Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia. Preparat posiada szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy. Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Preparat jest bezpieczny po rozcieńczeniu - nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki. Poprzez długotrwały efekt rezydualny koncentrat zabezpiecza wszelkie miejsca przeciw tworzeniu się pajęczyn. Stosowany i polecany przez firmy DDD.

Zalety

  • najnowsza i najbardziej skuteczna metoda walki z owadami
  • bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia
  • szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy
  • bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów
  • bezpieczny po rozcieńczeniu - nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki

Właściwości

Koncentrat mikroemulsyjny oparty na pyretroidach z efektami knock-down i rezydualnym, służy do zwalczania pająków w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz i w pomieszczeniach gospodarczych. Koncentrat nie zawiera rozpuszczalników, dlatego może być używany w tzw. wrażliwych środowiskach. Koncentrat jest preparatem bezzapachowym i nie akumuluje się w organizmie. Koncentrat nie plami i nie brudzi, stabilnie utrzymując się na różnych powierzchniach (również porowatych). Środek odporny jest na wysokie temperatury i nie zanieczyszcza wód gruntowych oraz nie powoduje korozji części metalowych i uszkodzeń części gumowych.

Sposób użycia

Koncentrat przeznaczony jest do zwalczania pająków w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz i w pomieszczeniach gospodarczych o kubaturze do 25m2 na każde 5ml koncentratu. Środek należy rozcieńczyć z wodą w proporcjach 5ml koncentratu na 1litr wody. W przypadku dużej ilości pająków zwiększyć dawkę do 5ml na 0,5 litra wody. Po przygotowaniu w/w preparatu, może on być stosowany przy użyciu niskociśnieniowych opryskiwaczy ręcznych i plecakowych oraz wysokociśnieniowych urządzeń opryskujących. Po rozcieńczeniu koncentratu z wodą należy dokonać oprysku maksymalnie do 48 godzin. Po tym czasie preparat będzie tracił swoje właściwości. Koncentrat rozwija się po kilki godzinach i utrzymuje się przez kilka tygodni (3-4).

Preparat można również stosować bezpośrednio na drzewa i krzewy, lecz zalecane jest stosowanie preparatu we wczesnych godzinach porannych. 

Polecamy