Wczytuję dane...
Model: SU MA100
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

image

Jest to środek w formie wysoko lepnej emulsji żywicznej przeznaczony do smarowania ran drzew i krzewów, powstałych podczas szczepienia lub jako urazy mechaniczne. Środek nie jest toksyczny dla pszczół, dla organizmów wodnych bardzo toksyczny.

Zastosowanie
Rośliny sadownicze, ozdobne.
Należy dokładnie pokryć roślinę preparatem. Środek można stosować niezależnie od pory roku i fazy wzrostu bezpośrednio po cięciu lub powstaniu rany. Przeznaczony do jednokrotnego stosowania. Ran nie należy pokrywać nieosłoniętymi rękoma. Najlepiej preparat nakładać pędzlem

Substancja czynna
karbendazym 0,3%
Opakowania: 60g,100g, 250g, 400g.

UWAGI
Zabrania się stosowania środka w strefie bezpośredniej ochrony ujęć wody oraz na terenie uzdrowisk, otulin parków narodowych i rezerwatów. Nie zanieczyszczać wód środkiem ochrony roślin lub jego opakowaniem. Środek przeznaczony do sprzedaży amatorskiej.

Zgodnie z podstawą prawna: art. 25 ust. 3 pkt. 5 Ustawy o środkach ochrony roślin z 8 marca 2013 roku (Dz. U. z 2013, poz. 455),informujemy że nabycie środków ochrony roślin możliwe jest  tylko przez: -  przez osoby pełnoletnie oraz-  posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych.