Wczytuję dane...
Model: BROB500
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

image

007 na owady biegające - technologia mikrokapsułek działa aż do 3 miesięcy.

Mikrokapsułkowy płyn do zwalczania owadów biegających (karaluchów, prusaków, mrówek, pluskiew, pcheł, rybików cukrowych itp.) w domach, pomieszczeniach gospodarczych itp. oraz mrówek na zewnątrz - na balkonach tarasach, podjazdach i chodnikach. Nowoczesna postać preparatu - mikrokapsułki, sprawia, że zamknięta w nich substancja czynna uwalniana jest stopniowo. Preparat zaczyna działać po ok. 3 - 4 godz. od zastosowania i pozostaje skuteczny na powierzchniach gładkich aż do 12 tygodni, a w przypadku stosowania na zewnątrz - do 4 tygodni. W momencie kontaktu owada z opryskaną powierzchnią, mikrokapsułki przyczepiają do jego ciała i są przenoszone do gniazda oraz na inne osobniki, które nie miały bezpośredniego kontaktu z preparatem. Ten sposób działania, tzw. "efekt domino", umożliwia likwidację całej populacji owadów.

Sposób użycia

Wstrząsnąć prze użyciem. Z odległości 20 - 30 cm równomiernie opryskiwać miejsca występowania owadów (listwy podłogowe, miejsca za kuchenką itp.) do ich zwilżenia (ok. 50 ml/m2). Powierzchnie porowate opryskać obficie, aż do ich silnego zwilżenia (ok. 75 ml/m2). 

UWAGA!

Mycie opryskanych powierzchni skraca czas działania preparatu. W przypadku stosowania na zewnątrz, po opadach deszczu zabieg należy powtórzyć.

Polecamy