Wczytuję dane...
Model: GOT CHANTYOSAD1
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

image

Antyosad Tix zapobiega wytrącaniu się osadów wapnia i żelaza z wody basenowej, zmiękczający wodę.

Produkt zapobiegający wytrącaniu się osadów wapnia i żelaza z wody basenowej, zmiękczający wodę. Szczególnie polecany przy stosowaniu wody gruntowej względnie studziennej. Zabezpiecza przed powstawaniem osadów wapiennych i żelaza. Istniejące osady ulegają ponownemu rozkładowi. Produkt zabezpiecza przed szkodami spowodowanymi korozją w przewodach i wymiennikach ciepła. Instalacje filtrujące zabezpieczane są przez osadami wapiennymi.

Sposób użycia środka Antyosad Tix

Przed zastosowaniem środka podwyższyć wartość pH do 7,5. Dozować równomiernie do przepływającej wody. Pompa filtrująca powinna pracować przez co najmniej 48 godzin, następnie wypłukać filtr, skontrolować wartość pH i w razie potrzeby skorygować.

image

Uwaga

Przed zastosowaniem środka Antyosadtix należy sprawdzić czy plama, osad jest pochodzenia organicznego czy nieorganicznego. W tym celu należy położyć na plamie gąbkę zamoczoną w roztworze AntyosadTix na ok. 5-10 minut. Jeżeli plama zjaśnieje, to jest to głownie osad metaliczny. Natomiast jeżeli plama zmieni zabarwienie na żółto, to jest to osad organiczny, który nie można usunąć produktem. Bezpośrednio po dodaniu środka można się ponownie kąpać.

Preparaty Gotix posiadają certyfikaty oraz Atesty PZH, NIZP, IMP i są przebadane laboratoryjnie. Posiadają także pozwolenia na obrót produktem biobójczym na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia. Produkty GOTIX posiadają również Światowy Certyfikat Jakości ISO:9001 co gwarantuje ich bezpieczeństwo.

Polecamy