Wczytuję dane...
Model: VIG KMSO5
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

image

Vigonez Koncentrat do zwalczania moli spożywczych i odzieżowych 5 ml 

Preparat przeznaczony jest do zwalczania moli spożywczych i odzieżowych. Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia. Preparat posiada szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy. Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Preparat jest bezpieczny po rozcieńczeniu — nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki. Poprzez długotrwały efekt rezydualny koncentrat zabezpiecza wszelkie miejsca przeciw tworzeniu się pajęczyn.

Zalety środka Vigonez na Mole

  • Najnowsza i najbardziej skuteczna metoda walki z molami spożywczymi i odzieżowymi.
  • Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia.
  • Szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na mole i ich larwy,
  • bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów.
  • Bezpieczny po rozcieńczeniu, nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki.

Właściwości środka Vigonez na Mole

Koncentrat nie zawiera rozpuszczalników, dlatego może być używany w tzw. wrażliwych środowiskach. Koncentrat jest preparatem bezzapachowym i nie akumuluje się w organizmie. Koncentrat nie plami i nie brudzi, stabilnie utrzymując się na różnych powierzchniach (również porowatych). Środek odporny jest na wysokie temperatury i nie zanieczyszcza wód gruntowych oraz nie powoduje korozji części metalowych i uszkodzeń części gumowych.

Sposób użycia Vigonez na Mole

Środek należy rozcieńczyć z wodą w proporcjach 5 ml koncentratu na 1 litr wody. W przypadku dużej ilości owadów zwiększyć dawkę do 5 ml na 0,5 litra wody. Po przygotowaniu ww. preparatu może on być stosowany przy użyciu  niskociśnieniowych opryskiwaczy ręcznych i plecakowych oraz wysokociśnieniowych urządzeń opryskujących. Po rozcieńczeniu koncentratu z wodą należy dokonać oprysku maksymalnie do 48 godzin. Po tym czasie preparat będzie tracił swoje właściwości. Koncentrat rozwija się po kilku godzinach i utrzymuje się przez kilka tygodni (3-4).

Środek może być stosowany w  pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, szkołach, szpitalach, pomieszczeniach gospodarczych oraz na zewnątrz budynków i na działkach.

Polecamy